With us you will write your own story!

Plot Twist is a great place to work and we have ambitious projects ahead of us.

Join our team!

We are looking for

  • Oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości C#

    • Bardzo dobrej znajomości silnika Unity

    • Umiejętności dostarczania kodu wysokiej jakości - zgodnie z wymaganiami i bez błędów

    • Znajomości programowania gameplay

    • Znajomości podstawowych zagadnień związanych z grafiką i animacją

    • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    • Umiejętności korzystania z systemów kontroli wersji

    • Chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań

    • Umiejętności czytania dokumentacji w języku angielskim

    • Wysokiej komunikatywności

    • Umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Umiejętność pisania shaderów (CG/HLSL)

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie gier różnych typów na konsole i PC

    • Projektowanie narzędzi,

    • Optymalizacja kodu pod względem wykorzystywania CPU/Memory,

    • Stała współpraca z zespołem.

    W treści e-maila prosimy umieścić klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: “Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).”

  • Wymagania:

    • Praktyczna znajomość dowolnego pakietu 3D, w tym koniecznie Zbrush.

    • Portfolio pokazujące umiejętności

    • Dobre umiejętności organizacyjne

    • Dostosowanie się do pracy w środowisku agile w samo-organizujących się zespołach, dostarczamy incrementalnie (Scrum)

    Zadania:

    • Tworzenie najwyższej jakości modeli 3D (enviro) na potrzeby realizowanych projektów (tworzenie obiektów high i low-poly)

    • Przygotowywanie tekstur

    Oferujemy:

    • Biuro w centrum Krakowa

    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

    • Pracę przy dużym projekcie w doświadczonym zespole

    • Duży wpływ na ostateczny kształt projektu

    • Doświadczenie w produkcji animacji gameplay potwierdzone próbkami prac - demoreel

    • Kompletna znajomość i sprawne używanie pryncypiów animacji, umiejętność dostrzegania i tworzenia niuansów w ruchu, umiejętność wydobywania charakteru z postaci przez odpowiednie pozy

    • Pasja do animacji, zaangażowanie w projekt i chęć doskonalenia swoich umiejętności

    • Dobra znajomość Maya i Motionbuilder

    • Znajomość technicznych aspektów tworzenia animacji gameplay

    • Pasja do gier

    Zadania:

    • Dostarczanie wysokiej jakości animacji key-frame dla wszystkich typów postaci, na potrzeby lokomocji i walki

    • Współpraca z projektantami i programistami przy implementacji animacji do silnika gry

    • Współpraca z grafikami i rigerami w procesie przygotowywania assetów animacyjnych

    • Wprowadzanie uwag Lead Animator'a, w celu uzyskania odpowiedniej jakości, stylu i spójności animacji w grach

    Dodatkowo mile widziane:

    • Doświadczenie w animacji filmowej, w tym animacja ekspresji twarzy i lipsync

    • Znajomość silników gier Unity, Unreal Engine itp.

    • Zamiłowania do innych dziedzin sztuki mających wpływ na animacje, wykształcenie plastyczne/filmowe to solidny plus

    Oferujemy:

    Osoby chętne do podjęcia pracy na tym stanowisku będą proszone o wykonanie animacji testowej wedle otrzymanych wytycznych.